24 Nisan 2013 #1759807

İş Bankası Geri Ödemem Yapılmadı!

03. 01. 2013 tarihinde Kesin biten Mahkeme kararına göre 2002 yılından 2013 yılına kadar tekabül eden Kesilmiş olan kredi kartı aidatlarımın dökümanı çıkarılarak tarafıma yasal faizi ile ödenmesi kararlaştırılmış olup, bugüne kadar tarafıma hiç bir ödeme yapılmadığı ve bilgi verilmediği üzere bu şikayetimi dile getiriyorum. Bir an önce gereğinin yapılmasını rica ediyorum.


Yukarıda daha dile getirdiğim Şikayetimle ilgili Banka tarafından 20.03.2013 tarihinde Söz konusu mahkeme tarafından alınan karar doğrultusunda en kısa sürede geri ödeme yapacağız diye bir mail aldım. Fakat mahkeme kararının verileli 4 ay, Banka tarafından gelen mail ise 1 ay oldu, bir kaç gün önce İş Bankası Aydın şubesine gittiğimde hiçbir geri ödeme yapılmadığını gördüm. Bu kadar büyük bankayı illa icraya mı verelim. Bir önce geri ödemenin yapılmasını talep ediyorum.

Ümit 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön