07 Şubat 2014

İş Bankası Fazladan Komisyon Ödetti!

06.02.2014 tarihinde İş Bankası İstanbul Bayrampaşa Mega Center şubesinden çektiğim kredi işlemi sürecinde banka personelinin yanlış ve tutarsız bilgilendirmesi sonucu fazladan 112 tl komisyon parası ödedim.

Başta konuşulan tutarla işlem sonucu ödenen tutar arasındaki fark hayli sinir bozucu ve güven eksikliğine neden oldu açıklama olarak ise bankalar mevzuatın ve ilgili personelin acemi oluşu bahane gösterilerek beni mağdur eden banka personeli ve sorumlu amirlerinden şikayetçiyim.

Müşteri menfaatlerini korumak yerine mağdur duruma düşürülmek ve yasal prosedürler arkasına sığınarak müşteriler yanıltılmaktadır. Yaşadığım bu durum karşısında bankaya olan itimadım son derece azalmıştır.

Mehmet 98 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön