18 Ocak 2016

İş Bankası Fatura Taksitlendirme % 2,3 Faiz İşlenmesi.

30 yıllık müşterinizim. Kendimi hiç bu kadar aldatılmış hissetmedim. Gelen bir mesajınızda otel faturanızı 6 taksit ödemek isterseniz 2222'ye yazın diyordu. Ben de bunu Visa'nın bir özelliği olduğunu düşünüp döndüm. Benim bankada param varken neden kredi çekeyim. Param olmasa başvurur kredi çekerim. Kesinlikle gelen mesajda kredi ve faizinden bahsedilmiyor ve onay alınmıyor.

Hadi onu da geçtim, yıllık faiz oranı %10'lar da iken 3 ay için %10 nasıl faiz kesersiniz. Bunu bana izah etmenizi, taksitlerimin iptal edilmesini rica ediyorum. Bu olayı da her türlü resmi ve sosyal mecraya taşıyacağımı bilmenizi isterim.

Raif 75 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön