17 Nisan 2013

İş Bankası Fahiş Hesap İşletim Ücreti!

Ayın 15,04,2013 gece 22.00 'da hesabıma 200 lira para yattı ertesi gün 80 liralık bir kesinti oldu bankayı arayıp soracağım ama hatta bekleme süresi 28 dakika ortalama diyor bu nasıl bir anlayıştır müşteriyi yarım saat telefonda bekleten bir zihniyetten ne beklenir ?


Lafa gelince vay efendim müşteri memnuniyeti bizim için 1 sırada 28 dakika ortalama bekletme süresi diyor ya 7 defa aramama rağmen kimseye ulaşamadım artık diyecek laf bulamıyorum..

İlyas 24 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön