06 Mayıs 2013 #1779797

İş Bankası Fahiş Havale Ücreti!

03.05.2013 tarihinde İş Bankası Darıca Şubesin'den şahsıma ait olan banka hesabımdan bir başka İş Bankası hesabına 47.300 TL havale yapıldı. Havale talimatı şubeden vekaletle babam tarafından verilmiş olup kendisinden bu işlem için alınan ücret ekte dekontunu göreceğiniz üzere 248,33 TL'dir.


Kendisi bu işlemin daha az ücretle yapılıp yapılamayacağını defaatle sormuş fakat şubeden bir çözüm bulamayınca çaresiz istenen masrafını ödemiş. İlave olarak, havale daha avantajlı eft yaparsak daha pahalı olur da denmiş. Bu konuda tüketici hakem heyetine başvurmadan önce buradan yazarak, hesabımdan alınan fazla ücretin ivedilikle geri yatırılmasını talep ediyorum.

Hüseyin 173 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin'in Teşekkür Mesajı27 Haziran 2013

    Sorunum çözüldü, teşekkür ederim.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön