30 Ağustos 2013

İş Bankası Fahiş Aidat Alıyor!

İş Bankası ,TL hesabıma ilişkin üyelik aidatı adı altında 30 TL hesabımdan düşüş gerçekleşmiştir. Müşteri temsilcisi ile görüştüğüm üzere, hesabım müsait olmadığı için miktar 30 TL olduğu ve hesabın müsait olduğu durumda 60 TL daha , yani toplamda 90 TL üyelik aidatı adı altında bir düşüş gerçekleşecekmiş.

Daha önceki senelerde de başıma bu durum sıkça gelmiş olup , her böyle bir işlemde üniversite öğrencisi olduğum için , öğrencisi belgesi ile şubeye giderek dilekçe yazıp bu işlemin iptali oluyordu. Şubeye giderek vermiş olduğum dilekçeye istinaden , en son işlemde 2014 Ocak ayına kadar hiçbir şekilde aidat,üyelik vs. ödeme yapmayacaksınız denmişti. İşlemlerin kontrolünü ve iadesini istiyorum.

Mustafa 16 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön