31 Ağustos 2013

İş Bankası Fahiş Aidat Aldı!

İş Bankası hesap özetinde 28/08/2013 üyelik aidatı BN: 5406******636825 nolu kartıma 65 TL adı altında üyelik aidatı kesildiğini gördüm .Bu ücretin iadesini istiyorum. Üyelik ücreti adı altında kredi kartına bu ücreti alıyorsunuz.


Ben bu ücretleri karşılayacak durumda değilim . Hep ben size ücret ödüyorum ve hala sizde kalmaya devam edebilmem için ,sizinde biraz anlayışlı olmanızı bekliyorum. Bu kadar çok ücret ödeyemem ve bu üyelik aidatı ücretinin iadesini istiyorum. Bu ücretim iadesi sizin bankaya olan güvenimi attıracak ve kredi kartını iptal etmemi engelleyecektir.

Mahmut 110 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut'un Teşekkür Mesajı30 Kasım 2013

    tesekkürler isbankası

  • Mahmut'un Teşekkür Mesajı04 Eylül 2013

    is bankası bana dönüş yaptı ve iptal etti iade etti tesekkür ederim isbank

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön