21 Ekim 2016

İş Bankası Eylül 2016 Akaryakıt Kampanyası

İş Bankası Maksimum Kart ile Maksimum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından 1-30 Eylül 2016 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağımız 100 TL ve üzeri 4. akaryakıt alışverişimize 40 TL MaxiPuan hediye edileceği ilanına istinaden, 7 Eylül tarihinde kampanyaya katılım için cep telefonumdan başvurdum. Sistemde sorun var, sonra deneyiniz mesajına istinaden web ekranından başvurdum. Başvurumun alınıp alınmadığını teyit amacıyla 8 Eylül tarihinde tekrar cep telefonumdan mesaj attığımda kampanyaya başvurumun zaten alındığı yönünde bir mesaj telefonuma geldi.


Tarihleri takip edip interaktif hesabımdan sürekli kontrol etmeme rağmen MaxiPuanın yatmadığını gördüm. 20 Eylül tarihinde telefonla müşteri temsilcisine durumu bildirdim ve şikayetim kayıt altına alındı. 23 Eylül' de bu puanın süresinin doluyor olmasından dolayı problemin en kısa zamanda çözülmesini rica ediyorum.

Dilek 201 Okunma

Cevaplar

  • Dilek'in Teşekkür Mesajı01 Kasım 2016

    şikayetim ile ilgilenildi. Olumlu olarak sonuçlandi. teşekkürler...

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön