09 Mayıs 2013 #1788379

İş Bankası Expertiz Ücreti!

İş Bankası Teşvikiye Şubesinden 21 ay önce kredi başvurusunda bulundum. Kredim için yolladıkları ekspertiz evimizi görüp kredi tutarımızı da az bulup eşime imalı para isteğinde bulunduğu ve eşimde oralı olmayınca dosyamı 1 hafta bekletti. Bu arada kredi oranları da yükseldiği gibi kredimi de hiç olmayacak sebeplerle onaylamadılar.


Aradan bir süre geçip 500 TL ücret istediler. Bu sebepleri söyleyip ödemeyeceğimi iletmiştim. Şimdi aradan 21 ay geçmiş şube müdürü dolaylı yollardan haber yollayıp 500 tl yi 290 tl olarak ödememi istiyor yoksa her türlü alabileceğine dair telkinde bulunuyor.


Bu işi nasıl çözeceğiz maduriyetimizin çözülmesi için ne yapmalıyız?

Seda 290 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön