15 Şubat 2013

İş Bankası Evrak İçin Ücret Talep Ediyor!

İş Bankası Mahmutpaşa şubesinden konut kredisi kullandım. 1 sene ödedikten sonra kredimi yapılandırdım başka bir banka ile. kredimin faizini bütün giderlerini tahsil ettiler bende hepsini ödedim. Diğer bankada kredimi kapattı. Sonradan kredimin kapandığına dair bana şubeniz yazı versin dedim ve benden 52 tl talep ettiler.


Ben faizlerimi ödemişim erken ödeme cezası ödemişim gelecek faizleri bile ödemişim. Benden bir yazı için para talep ediyorlar. Lütfen bu konu ile ilgilenilmesini rica ediyorum.

Ömer 76 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön