22 Ocak 2014 #2250033

İş Bankası Evimize Haksızca İpotek Koymuş!

Çanakkale merkez İş Bankası İnönü şubesi Mehmet Ö. adına kullanılan ticari kredi sonucunda evimizin üzerine ipotek tesis etmiştir. Şu anda evimizi satmak istememize rağmen elimiz ayağımız bağlanmış durumdadır.


Yetkililere yalvarmamıza rağmen şu ana kadar hiçbir sonuç alamadık. Eğer sesimizi duyan ve içinde biraz merhamet duygusu taşıyan bir insan evladı varsa haksız yere mağdur ederek nalbur Mehmet Ö. adına evimize konulan haksız ipoteği kaldırmaya yada başka bir gayrimenkul üzerine taşımaya yardımcı olur.


Sonuçta Ata'mızın kurduğu bir bankaya güvenmemizin neticesini görmüş olduk...

H.murat 81 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön