16 Haziran 2016

İş Bankası Eşimin Kart Aidatı Kesintisinin İptali

Eşim İş Bankasından kredi kartı kullanıyordu. Bu kredi kartını 2 sene önce kapattık. Sonra iş bankasından çekmiş olduğumuz kredi borcunu kapatmak için gittiğimizde başka borcumuz var mı diye sorduğumuzda aidat bedeli borcu çıktı. Biz kartın borcunu tamamen ödeyip, bankadaki görevliye kapansın kart dedik ve tüm borç miktarını verdik. İş Bankası taksitli borç olduğu için kartı diğer ay kapatıyor ve bu süre zarfında kredi kartı aidatı borcunu yansıtıyor.


Kullanmadığımız hatta bizde olmayan bir kart için aidat kesiliyor. Ayrıca bu sorun için eşim 2 kere dilekçe verdi İş Bankası şubenize. Müşteri hizmetleriyle kaç kere görüştü fakat mantıklı bir açıklama ve düzeltme olmadı. Konunun incelenip , tarafıma ivedilikle dönülmesini rica ederim.

Medine 124 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Haziran 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön