26 Ağustos 2013 #1976903

İş Bankası Ekstremi Göndermiyor!

İş Bankası ekstre göndermiyorlar diye şikayette bulunmuştum. Arandım neymiş efendim buradan güvenlik açısından işlem yapılamıyormuş. Form yazdım gönderdim zaten oda bir işe yaramadı. Ekstre yazılar küçük tutarlar eksikte olsa mail adresime geliyordu. 3 günden beri takip ediyorum bu ay mail adresime ekstre göndermediler.


İş Bankası ben bu ekstre ev adresime gönderilmesini istiyorum. Şubeye yönlendiriyorsunuz orada da yardım etmiyorlar ilgilenmiyor. Sizden bir kartımı iptal ettirip kart aldım aldığıma pişman ettiniz. Beni arayıp tekrar oyalamayın . Ben bu ekstreyi istiyorum . Bu durumdan ve sizden şikayetçiyim.

Birol 49 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden Şubemiz tarafından açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön