29 Mart 2013 #1712899

İş Bankası EFT Ücreti Alıyor!

15/03/2013 tarihinde 10.000 tl eft geldi.parayı çekmek istediğimde 52,5 tl masrafı var kesmeden ödeme yapamayız denildi.acil ödeme yapmam gerektiğinden masrafı vermek zorunda kaldım. İş Bankası 130***891 nolu müşterisiyim.2004 yılından beri hesapları kullanmaktayım.bana hesapları açtırırken söyledikleri ödeme talimatı ver hiçbir şeye masraf ödeme,hemen ödeme talimatı verdim.


Ayrıca hesaplarıma kirada yatmaktadır.bankaya başvurduğumda (başvuru numarası ısbn 351**610978) bana verilen cevap bbdk ile alakası olmayan bankanın kendi kendine verdiği bir karardır.keyfi uygulama sonucunda mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.ayrıca bu şekilde bir uygulama varsa bbdk zaten başvurumu yapacağım.

Fuat 48 Okunma

Cevaplar

  • Fuat19 Nisan 2013

    hep laf hep laf çözüm yok en iyisi hesapları kapatmak ve birdaha şubenizin önünden dahi geçmemek.gerekenide yaptım zaten.

  • Fuat29 Mart 2013

    yazdığınız cevap benim problemimi karşılamıyor.benden masraf alınmayacağını bildiren şubeniz.9 sene boyunca masraf almadınız şimdi mi aklınıza geldi.benim için işbankası bitmiştir.konuyla ilgili sayfaya açıklama yapın kim haklı ortaya çıksın.böyle bir firmaya yakışmıyor.anlamakta güçlük çrkiyorum.ama size verilecek cevap hesapları ve kartları kapatmaktır.sorunuma sadece yorum yapan işbankasını kınıyorum.hakkımıda hukukla arayacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön