07 Ocak 2015
Yorum Yap
#2953086

İş Bankası EFT İşlemini Gerçekleştirmedi

Geçen yılbaşı para kestiniz 35 TL eyvallah dedik. Şimdi de EFT talimatı verdiğim parayı adama yollamadınız talimatta iken parayı yollamak yerine kendinize aldınız işlem tutarı diye Bu ne arkadaşım böyle banka ile bir daha hayatta çalışmam.


15 TL talimat verdiğim EFT için ertesi gün bakıyorum kişiye gitmiyor bunu banka kullanım parası olarak alıyor. Bu düpe düz yanıltmaktır. Ben yeter artık size para vermekten sıkıldım bu artık burada bitti ve iadem gerçekleşmezse kırıyorum atıyorum kartı. 15 TL verdim http://prntscr.com/5p6ueo resimde 0 TL olarak gözüküyor. İademi sonuna kadar istiyorum. Hizmet böyle olmaz.

Bertug 1.339 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler