07 Mayıs 2013 #1783686

İş Bankası Eft İptalim Hala Gerçekleşmedi!

06. 05. 2013 Tarihine Hsbc Banka hesabımdan İş bankası Abidinpaşa Şubenize 330 tl lik eft yaptım. Hesap numarası yerine kart numarasına göndermiş olduğum eft yi bankam tarafından iptali ve geri Hsbc kızılay şubesinde bulunan hesabıma iade talebi ile başvurdum.


Müşteri temsilcileriniz ile ve şube yetkilisi ile görüştüm fakat bir sonuç alamadım. Ellerine herhangi bir yazı gelmediğini ve hesapta bir işlem görmediklerini söylediler. Bankam bu yazıyı tarafınıza gönderdi ve bana 9711427 numara ile takip edebileceğimi söyledi. Eftmin iptalini ve hesabıma iadesini rica ediyorum.


Muhammed M. K.
Olay Gazetesi / Muhabir

M.mesut 98 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön