19 Şubat 2013 #1637268

İş Bankası E-mail 'de Eksik Bilgi Veriyor!

Yıllardır İş Bankası'nda hesabım var. Hep memnundum. Son bir yıldır ek hesabımı sıkça kullanmak zorunda oluyorum . Ancak e-mail bilgilendirmesi eksik olduğundan sıklıkla ekside kalmaya başladım. Haftalık ödeme bilgisi ekstresi geldiğinde hesap bakiye 0 lira gözüküyor haftalık ödemem gereken tutar 384.00 tl gibi bir rakam gözüküyor.


Ben de 384 ü ödedim ancak dikkatli bakarsanız mail'de ek hesap 2,300-2,400 civarı bi meblağa düşmüş (3.000 limitli) yani benim 160 liraya yakın ek hesabım eksiye girmiş. Yahu bunu doğru düzgün gözükecek şekilde orada belirtsenize .Neden dolambaçlı yollar seçiyorsunuz ?

Zafer 9 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön