28 Nisan 2015

İş Bankası Duyarsız, İlgisiz, Güvenliksiz Bankacılık!

tam 40 gün önce maximum kartımdan bilgim dışında şifresiz-cep onaysız 3 ayrı harcama yapılmış, ekstrada tespit eder etmez önce mobil bankacılık ile sonra şubeye giderek durumu anlattım şüpheli işlem kapsamında dilekçe yazarak banka personeline teslim ettim, fax çekildi ve 20 gün içerisinde tarafıma dönüş yapılacağı belirtildi.cevap alamayınca 21 'nci gün müşteri hizmetlerini aradım bilgilerinin olmadığını söylediler, tekrar şubeye gittim aksaklık olmuş denildi, yine 20 gün içinde cevaplanacak dendi. Bugün 20'nci gün müşteri hizmetlerini aradım ve araştırıyoruz cevabını aldım. Şüpheli bir işlemin iptali için tam 40 gündür bilgi bekliyorum. Ancak duyarsız şube ve merkez çalışanlarından tek bir bilgi edinemiyorum.

Süleyman 477 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman04 Mayıs 2015

    Banka şikayetimden 2 gün sonra beni arayarak işlemlerin şüpheli olduğu kanaatine vardıklarını, iade işlemlerinin 23.04.2015 günü yapıldığını söyledi. Özetle 30 Nisan'da şikayetim üzerine beni arayan banka parayı 23 Nisan'da hesaba geçmiş bana sonuçtan bilgi verme ihtiyacı dahi duymamış, nitekim parayı direkt kredi kartı hesabına geçtikleri için buraya bildirimde bulunmasam bir sonraki ekstre döneminde bu durumdan bilgi sahibi olacaktım. Ben ilgisiz-duyarsız başlığını atarken tam olarak bunu kastetmiştim zaten. Geçen sürede ödemek zorunda kaldığım 2 taksiti de yine bana 2 taksit şeklinde ödeyeceklerini bildirdiler. Gerçekten hayran kaldım. Kendi güvenlik zafiyetleri nedeniyle kartımdan para çekiliyor. Banka bu gerçeği onaylıyor. Sonra beni arayarak kim tarafından yapıldığını bilgi veremeyiz deniliyor ve paranın tamamını tek seferde ödememeyi tercih ediyor. Tebrikler harika bir müşteri politikanız var.

  • İş Bankası Temsilcisi28 Nisan 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön