24 Ağustos 2013

İş Bankası Durmadan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Yıllardır müşterisi olduğum, parasal işlemlerimi yaptığım İş Bankası nedenini anlayamadığım şekilde hesap işletim ücreti altında her ay hesabımdan para kesiyor. Artık dayanılmaz boyutlara ulaştı, 285 TL vadesiz hesabıma para yatırdım. 46 TL hesap işletim ücreti kesmenizin bir mantığı var mı bana açıklayabilirler mi?


Ocak ayının 1. günü 44 lira kesiliyor Temmuz ayında yine 43 lira kesiliyor arada kesilen 5 lira 3 liralık masraflık kesintileri sayamıyorum. Yeter artık hesabımı kapatalım ne istiyorlar? Zor şartlarda çalışan geçinen biriyim ama bu kesintiler dayanılmaz boyutta. Lütfen en kısa zamanda bir çözüm bulunsun.

Mehmet 73 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön