16 Eylül 2013 #2006569

İş Bankası Durmadan Havuz Ücreti, Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İş Bankası'nda bulunan 4381 002**** nolu öğrenci hesabımdan sürekli havuz ücreti, hesap işletim ücreti kesiliyor. Ne zaman işlem yapsam, sonrasında biraz para kalmış olsa ertesi gün bakıyorum bakiye 0 TL. Bugün itibariyle dört farklı ücret kesmiş. Anlayamıyorum.


Hesabı işletip de ne yapıyorsunuz? Kesilen tüm ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum. Az sonra tekrardan öğrenci belgemi İş Bankası'nın bağlı olduğum şubesine tekrardan ibraz edeceğim. Sonuç tatmin edici olmaz ise Tüketici Haklarına gideceğim.

Tuğay 506 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön