31 Ocak 2014 #2268005

İş Bankası Döviz Alım Satımlarında Haksızlık

İş Bankası hesabımda bulunan bir miktar param ile İş Bankası iş cep şubesinden döviz aldım. Daha sonra bu dövizi yine aynı şekilde iş bankası iş cepten TL'ye çevirdim fakat bu işlemleri yaparken bir şey dikkatimi çekti paylaşmak isterim.


İş Bankası döviz hareketlerini 2 gün boyunca izledim ve şunu fark ettim, dolar hareketleri ne kadar sert düşüş veya çıkış yaşarsa yaşasın İş Bankasındaki döviz satış fiyatı 2.90 ile 2.93 arasında duruyor ve kesinlikle düşüş yaşanmıyor.


Fakat döviz alış fiyatları devamlı düşüş gösteriyor dolar benim anladığım kadarıyla döviz satış rakamını tavan tutup alış fiyatlarını istedikleri gibi yönetiyorlar.

Kerim 388 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön