21 Mart 2013 #1697884

İş Bankası Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum!

İş Bankası Yalvaç şubesinden 2007 de çekmiş olduğum krediye ait masrafların tarafıma iade edilmesini talep ettim. Bununla alakalı yargıtay kararını ve yerel mahkeme kararlarının olduğunu yazdım ancak şube beni arayarak arşive bakmak için 200 lira talep etti.yasal mı bu dediğimde yasal dediler.


Mahkemeler ne kadar karar alsalar,kamunun yararına hizmet etseler bile bankalar bildiğini okumaya devam ediyor. Tüketici hakem heyetlerinin aldıkları kararları da hiçe sayarak hareket ediyorlar.Ancak reklamlarına bakıldığında ne kadar da milletin yararına hizmet ediyorlar. Umarım sizin aracılığınızla uğramış olduğumuz haksızlık giderilir ve bu saatten sonra sona erer.

Cuma 34 Okunma

Cevaplar

 • Cuma16 Temmuz 2014

  tüm bankalar anlaşmış gibi aynı mesajı yazıyorlar.bu kaadr köklü kuruluşların üç beş kuruş hakları olmaayn dosya masrafı yada her neyse komisyona göz dikmeleri vahim.

 • Cuma22 Mart 2013

  ve bu ücret yasalmı diyorum evet yasal diyorlar peki bana yazıyla bilidirin dediğimde yazı yazamayız diyorlar.illaki telefon görüşmelerini kayıt edip mahkemeye vermek gerekiyor.

 • Cuma22 Mart 2013

  evet baya müşteri memnuniyetine değer veriyorlar misyon vizyon süper.ancak telefonla geri dönerek 200 yerine 150 lira istediler.bu konuda baya duyarlı oldular...

 • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön