20 Ocak 2014 #2243657

İş Bankası Dosya Masrafını İade Etmiyor

181**341 müşteri numaramdan İş Bankası'ndan kullandığım tüketici kredisine ait dosya
masrafının tarafıma ödenmesi için 52.50 TL ödeyip dosya masrafını gösteren dekontu aldım.Bu dekont ile bankaya posta ile müracaat ettim ve olumsuz yanıtlı dilekçe gönderdiler.


Bende bu dilekçe ve dekontla Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığına başvurdum.Buradan bana Hakem Heyeti kararı (Dosya masrafının tarafıma iadesi) posta ile elime ulaştı.Tebliğ tarihi bende 04.12.2013 normalde tebliğ tarihinden itibaren 15 gün içerisinde tarafıma iadesi yapılması gereken dosya masrafının ödenmesi yapılmadı. Bu şikayetim hala çözülmedi. Bankayı telefon ile aradım aynı hikaye sürüp gidiyor. Neden?

Savas 103 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön