22 Ocak 2014 #2249924

İş Bankası Dosya Masrafı İçin Gönderdiğim İhtarnamelere Cevap Vermiyor!

İş Bankası Yenimahalle Tarsus Şubesinden 30.05.2012 tarihinde kullandığım tüketici kredisinden çeşitli mahkemeler ve Yargıtay kararıyla haksız alındığı sabit olunan 200,00 TL dosya masrafının iadesi için İş Bankası'na Ekim aylarında iadeli taahhütlü posta yoluyla ihtarname göndermeme rağmen yasal süreç içinde bir cevap vermeyerek hak ihlali yapmıştır.


Bunun üzerine 14.01.2014 tarihinde 2. ihtarname göndererek alınan haksız ücretin tarafıma iade edilmesini iade edilmiyorsa bunu belirtir bir yazı ve ücretin alındığına dair banka dekontunun tarafıma gönderilmesini ve Tüketici Hakem Heyetine başvurmak için bu belgelere ihtiyacım olduğunun belirttim. Hala banka şubesinden bir cevap alamadım.

Melisa 93 Okunma

Cevaplar

  • Melisa27 Ocak 2014

    kaç gün geçmesine rağmen arayan olmadı. burada kalıplamış cevaplar vererek müşteri memnuniyeti olmaz. benim istediğim sadece basit bir dekont onu dahi gönderemiyorlar çok yazık.

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön