10 Nisan 2013 #1735387

İş Bankası Dosya Masrafı İadesini Vermiyor!

Bankanızdan çekmiş olduğum kredi için kesilen 950 TL dosya ücretini geri almak için tüketici hakem heyetine başvurdum. Yapılan inceleme sonucunda benden kesilen dosya ücretinin geri ödenmesine karar verildi ve banka itiraz ederek dava açtı.


Bankaya gittiğimde müşteri temsilcisi müşteri hizmetlerine gönderiyor vs. Banka çalışanlarından ilgilenen bulamadığım gibi hem muhatap almıyorlar hem de vakitlerini aldığımı söyleyerek başlarından atıyorlar. En kısa zamanda kanunen geri ödenmesi kesinleşen ve hakkım olan paranın geri ödenmesini önemle rica ediyorum.

İsa 109 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön