15 Ağustos 2013

İş Bankası Dosya Masrafı İade Kararı!

İş Bankası Karabağlar kaymakamlığı tüketici sorunları hakem heyeti kararı. esas no. 2013/986 karar no. 2013/1885 karar tarihi 20. 06. 2013 karara istinaden inceleme ve gerekçe bölümünde belirtilen nedenlerle tüketicinin ödediği meblağın tüketiciye ödenmesinin kabulüne toplantıya katılanların oy birliği ile kesin olarak KARAR verilmiştir.


Tüketici mahkemesinin verdiği karara neden uymadığınızı hala anlamış değilim kararın uygulanmasını rica ediyorum. Aksi taktirde gereken hukuki yollara müracaat edeceğimi beyan ederim rica ederim. Tüketici mahkemesi bu kararı vermesine rağmen bir türlü bana paramı iade etmiyorlar.

Ali 187 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön