21 Ocak 2015

İş Bankası Dosya Masrafı Alıyor!

İş Bankası'ndan 2007 tarihinde kredi çektim yasadan faydalanmak için tüketici hakları heyetine başvurdum ve kazandım dosya masrafını almak için. Fakat banka şubelerine gittiğimde bana devamlı oyalama taktiği uygulamaktadırlar lütfen hakkım olan bakiyenin tarafıma en kısa zamanda verilmesini rica ederim.

Yasemin 310 Okunma

Cevaplar

 • Yasemin03 Şubat 2015

  Bana müşteri hizmetlerinden ne arayan ne soran oldu bankaya gidildiğinde de böyle bir ödeme yok diyorlar, sizin müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil, tüketici mahkemesiyle görüştüm isterseniz icra işlemi başlatabilirsiniz dedi 10 gün sonra sizi icraya vermeyi düşünüyorum bilginize.

 • Yasemin03 Şubat 2015

  beni ne aradınız ne sordunuz 1 hafta içerisinde bana gereken bilgi verilmesse tüketici hakları masasıyla görüştüm icraya verebilecegimi söylediler vermeyi düşünüyorum bilginize

 • Yasemin22 Ocak 2015

  ne yazık ki müşteri hizmetleri numaranızla size ulaşmak mümkün değil çünkü sizin müşteriniz değilim artık benden bazı bilgiler istiyolar ve onlar bende olmadığı için baglanamıyor bana sizin ulaşması dilegiyle.

 • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2015

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön