23 Eylül 2013 #2026376

İş Bankası Dönemlik Hesap İşletim Ücreti!

Kocaeli Üniversitesinde 2. sınıfta okumaktayım. Geçen sene bankanız tarafından hesap işletim ücreti kesilmişti. Sonrasında üniversitedeki İş Bankası şubesinden dilekçe yazarak bu paranın geri yatırılması için itiraz etmiştim.


Bu sene yine 17.09.2013 tarihinde aynı kesinti yapılmıştır. Hesap açılırken böyle bir kesintinin olmayacağı söylenmesine rağmen her dönem aynı sorunla karşılaşıyorum. Sorunun çözülmesi için gereğinin yapılmasını arz ederim.

Leman 47 Okunma

Cevaplar

  • Leman26 Eylül 2013

    Sorunum çözüme ulaşmamıştır. İş Bankası na geçen sene dilekçe yazıp öğrenci belgesi götürmeme rağmen hala benden aynı şeyleri tekrar istemektedir .

  • Leman26 Eylül 2013

    Şikayetimin ardından İş Bankası hesabımdan tekrar para kesmiştir, hesap işletim ücretini tamamlayamamış herhalde. Verdiğiniz numarayı da aradım görüştüğüm kişi şubeye öğrenci belgesi götürmemi söyledi. Sorunumu çok mülemmel şekilde çözüme ulaştıran, hiç bir arkadaşım öğrenci belgesi götürmemesine rağmen beni bu kadar uğraştıran İş Bankası na teşekkürler. Üniversitemizle ortak çalıştığı için İş Bankası ndan hesap çıkarttım. Şimdiden bu bankayla çalıştığım için şikayetçiyim.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön