22 Nisan 2013 #1755813

İş Bankası Doğaya Zarar Veriyor!

Ben bir mali müşavirin yanında çalışan birisiyim. Müşterilerimize ait olan ve İş Bankası tarafından müşterilerimize gönderilen POS Satışlarına ait aylık bildirim listeleri için İş Bankası tonlarca kağıt harcıyor. En fazla 2 sayfa kağıt harcayarak oluşturulabilecek bir listeyi 8 ile 16 adet A4 boyutunda kağıt kullanıyor.


Bir de posta zarfı da buna eklenince durum daha da kötüleşiyor. Yani İş Bankası bir (1) müşterisinin POS satış bildirimleri için Ayda 30-35 adet A4 boyutunda (Hem de kalın kalın) kağıt harcıyor. Binlerce İş Bankası Müşterisi olduğunu göz önünde bulundurursak İş Bankası milyonlarca adet kağıdı heba ediyor. Buna bir dur denilmesini rica ederim.

Melike 26 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön