13 Şubat 2013 #1628457

İş Bankası Dekont Parası Alıyor!

Bankanızdan 2009 yılında çekmiş olduğum krediden kesilen masrafı öğrenmek için bankanızdan dekont istediğimde benden 10 tl dekont parası talep edilmektedir.Anlamadığım konu şu; kredi kartı ekstresi istemiyorum ki sizden sadece hesap hareketlerimi istiyorum ve bunun ücrete tabi olduğunu belirtiyorsunuz.


Hiç bir banka hesap hareketlerini talep eden müşterisinden masraf talep etmemektedir.Kaldı ki bankanız zaten benden hesap işletim ücreti almaktadır.Konuyla ilgili tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim.

Mehmet 105 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön