12 Eylül 2013 #2007944

İş Bankası Darıca Şubesinde Gözlüğüm Nasıl Yok Oldu Anlamadım!

Sayın İlgili; 10.09.2013 saat 14:00'de Türkiye İş Bankası Darıca Şubesi'ne araba vergisi yatırmak üzere başvurdum. Girişten numara aldım ve 2. kata çıktım. E**** Bey isimli personelin masasına doğru gittim o sırada elimde olan gözlüğümü masanın üzerine bırakarak vergi ödememi gerçekleştirdim.


İşlemi bitirdikten sonra bankanın önünde bulunan aracıma gittiğimde gözlüğümü bankada unuttuğum aklıma geldiğinden tekrar hemen 2. kata çıktım. Çıktığımda gözlüğün bıraktığım yerde olmadığını gördüm. Hemen nasıl gözlüğüm yok oldu anlamadım.


Ayrıca o gözlüğün manevi değeri bende çok büyük. Yaklaşık 30 yıldır bu gözlüğü kullanıyorum. Kamera kayıtlarının incelenerek mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Büşra 127 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön