18 Nisan 2013 #1750416

İş Bankası Çözüm Üretmiyor!

Üyelik aidatını şikayet için belki 5 tane mesaj attım hiçbirinde çözüme yönelik bir cevap alamadım.
Üstüne üstlük dönüş yapacağız dedikleri halde dönüş yapmadılar. İş bankası müşteri ayırıyor 5 arkadaşımın ücreti iade edildi benim ücretimi iade etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar. İş Bankası dönüş yapmıyor.


İş bankası öğrenci kartına ücret yok deyip ücret alıyorlar. Çözüm üretilmemesi dönüş yapılmaması halinde yasal yollara başvuracağım tüketici haklarına dilekçemi yazdım . Bankaya da dilekçe yazdım buradan hala cevap alamadım.

Sinan 26 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön