21 Mart 2013 #1698116

İş Bankası Çocuğuma Açtığım Kumbara Hesabından Hesap İşletim Ücreti Diye Para Alıyor!

Uzun zamandır bankanızın müşterisiyim. 3 sene önce şimdi 5,5 yaşında olan kızım için kumbara fonu açtırmıştım. Bir yıl sonra aidatlarımı hep düzenli olarak yatırmama rağmen paramın yatırdığım paradan daha az olduğunu farkettim. Nedenini sorduğumda hesap kesim ücreti alındığını söylediler. Bunu kabul etmeyerek dilekçe ile iptalini istedim. Bir ay sonra dilekçemi haklı bulup bu ücreti iade ettiler.


Geçen ay tekrar paramı kontrol ettiğimde yine hesap kesim ücreti kesildiğini gördüm. İptali için dilekçe yazdım bu kez kabul olmadı. Sebebinin otomatik fatura ödeme talimatı vermemem ve kredi kartını kullanmamam olduğu söylendi. Neden para yatırıyorum ki zaten kesiyorsunuz. Büyük haksızlık.

Esma 4.668 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön