22 Nisan 2013 #1755616

İş Bankası CepBANK İle Gönderilen Paramı Saatlerdir Çekemiyorum!

20.04.2013 Saat 16:05'te acil ihtiyacımdan dolayı arkadaşımdan bana para göndermesini rica ettim ve kendisi İş Bankası hesabım olmadığı için bana CepBANK ile gönderdi. Tam 4 saattir Bankamatikten en az 50 kere denememe rağmen hala paramı çekemedim. Aynı sorunun İstanbulda'da olduğunu arkadaşımdan öğrendim. Ben kendim Çanakkale Gelibolu Şubesindeki ATM'den çekmek istedim ve başarılı olmadı. Şu hatayı veriyor sürekli Bankamatik.


"Özür dileriz Şuanda işleminizi gerçekleştiremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz."


Ben acil ihtiyacımdan dolayı CepBANK'a başvurdum ve mağdur durumdayım. Sizin bankanızın sistemsel sorunlarından dolayı. Kartsız İşlemlerdeki sorunlarınızı çözerseniz sevinirim.

Cevdet 194 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön