14 Mayıs 2013 #1796381

İş Bankası Cep Telefon Aktifleştirme!

2 senedir iş bankası ile çalışmaktayım. Maaşım oraya yatar, kredi ordan çektim, Yoğun kredi kartı kullanımım var. Ancak bir müşterisi benim cep telefon numaramı kendi numarası diye kaydetmiş. Ben kendi numaramı kullanamıyorum bu yüzden. Benden telefon numarasının adıma olduğuna dair belgeler istiyorlar. Merak ediyorum benden önce numaramla kayıt yapan kişiden de bu belge istenmiş mi?


Hattı 12 senedir ben kullanıyorum. Yeni numara olarak aldım. Kendi hataları yüzünden telefon numaramı güncelleyemiyorum bu yüzden bir çok işlemi gerçekleştiremiyorum. Şimdide belge getirmemi istiyorlar. Yanlışlarını ben düzelteyim diye En iyisi kısa zamanda bu bankadan kurtulmak dedim.

Mustafa 375 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön