19 Eylül 2013 #2020888

İş Bankası Çekimin Parasını Ödemedi!

Bloke çek gününde müracaat edildiği halde, para olmadığı gerekçesi ile ödenmedi. Ertesi gün ancak saat beşte para gelebileceği belirtildi. Saat beşte alacağım parayı hiçbir yere götüremeyeyim ve İş Bankası'nda bırakayım diye. Bloke çekte , para bankada bloke olmalı değil mi? Yoksa müşteriyi yanıltmak için mi bloke diyorlar?

Ahmet 27 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Eylül 2013

    şenesenevler şubesi grup gelecek diye akşama kadar beklettikten sonra her hangi bir araç grup gelmediği halde kasadan parayı çıkarıp verdi. bende 150 TL. maksi puanım olduğu halde kullanmadan kredi kartı da dahil tüm iş bankası hesaplarımı kapattım.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön