29 Ağustos 2013

İş Bankası Çek Tahsilatı İçin Zorla 15 TL Tahsil Etti!

Geçen aylarda İş Bankasının Bursa FSM bulvarındaki şubeden ÇEK tahsilatını yaptım 3000 TL üstü çeklerden masraf almaya karar verdiklerini söylediler ve benden zorla 15 TL tahsil ettiler.


Çekin verildiği şubeden çek tahsilatından para almak hangi ülkede nerede hangi bankada görülmüş birşey bilmiyorum ama ticaret yapmanın zorlaştığı bu günlerde İş Bankası'nın , Yeni yeni güven vurgulu, yok biz iş bankalıyız gibi reklamlarının çıkması herhalde abesle iştigalden başka bir şey değil.


Şubedeki memur kafasına göre serbest masraf alma ekranından masraf almıştır. İş Bankasıyla çalışmak mı asla! İş Bankası çeklerini almıyorum, İş Bankası ile çalışan iş arkadaşlarımın bankadaki limitlerini kapattırdım!

Güldane 935 Okunma

Cevaplar

  • Güldane11 Eylül 2013

    Biz İş Bankalıyız, Aynı şube çekinden de masraf alırız dediler!!

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön