07 Mayıs 2013

İş Bankası Cebe Havalede SMS Ulaşmaması!

İnternet şubemize girip anında para göndereceğiz diye cebe havale emri veriyoruz ama ne hikmetse cebe referans kodunun olduğu sms ulaşmıyor. o sırada telefona başka yerlerden sms ve arama gelmesine rağmen sizin cep bank sms niz ulaşmıyorsa sorunu sizde ararım.


Kendimiz manuel olarak da işlemi iptal edemiyoruz ve hesaba geri dönmesi için 3 gün beklemek zorunda kalıyoruz. ya işi doğru düzgün yapın yada manuel iptal edeceğimiz yada referans kodunu tekrar yollayacağımız bir sistem iyileştirmesi yapın da mağdur olmayalım.

Devrim 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön