21 Mart 2013

İş Bankası Çanakkale Şehitlerini Anma Gününü Bitmeden Türk Bayrağı Kaldırıldı Bir Daha Asılmadı!

07. 03. 2013 tarihinde Ankara Çankaya Yıldız şubesi önündeki şubeye ait bayrağın kirlilikten rüzgarda bile dalgalanmadığı hakkında bir mesaj gönderdim.


08. 03. 2013 tarihinde Şubeden gerekenin yapılacağına dair teyit aldıklarını belirten bir maille cevap verdiler. Daha sonra bayrak kaldırıldı.
15. 03. 2013 de Tertemiz kullanılmamış bir bayrak asıldı.
18. 03. 2013 Çanakkale Şehitlerimizi anma günü daha bitmemişken bayrağı İş bankası bayrağı ile beraber kaldırdılar.


İş bankası bayrağı asıldı tekrar ama Türk bayrağı hala yok. Bunlar üzerine İş bankası müşteri hizmetlerine tekrar mesaj yolladım ama artık muhatap dahi olmuyorlar.


Tüm bunlar belge belge hatta fotoğrafla kanıtlıdır.

Alper 87 Okunma

Cevaplar

 • Alper01 Nisan 2013

  Yaklaşık bir ay civarı bir süredir Türkiye İş bankasının Ankara Yıldız şubesinin bayrak inadıyla uğraşıyorum ve en son bahane olarak hafta tatili önemli günler ve bayrak tüzüğünü göstererek konuyu kapatmaya çalıştılar fakat ; hafta sonlarında bile bayrak asılmıyor. 18 mart gününde ve hafta sonu tatillerinde asmadınız diye talepte bulunuyorum : Şube ile görüştük hassaslarmış diye maille bana dönüş yapıyorlar "mesaj atarken cep telefonu dönüşü tercih ettiğim halde". Bugünden sonra hergün geçtiğim yol zaten her gün fotoğrafını çekip saklayacağım gereken yerde de kullanacağım. Geçtiğimiz hafta sonu ve 18 martta asmadıklarına dair fotoğraflı belgelerim de var.Hafta sonu da bayrak göremiyorum ben.

 • Alper22 Mart 2013

  Az önce müşteri hizmetlerinin bu konuda becerisiz olduğunu ve beni sadece oyaladıklarını görerek; şahsen ilgili şubeyi arayarak şube müdürü ile bizzat görüştüm. Kendisi maalesef hafta içi bayrak asmalarının bayrak kanununca yasak olduğunu , asmaları halinde herhangi bir problem ile karşılaşabileceklerini , bayrak kanununa ve tüzüğüne göre İş bankası Kamu kuruluşu olmadığı için yalnızca hafta tatilinde bayrak asabileceklerini bildirdi şahsıma. Terör örgütünün paçavrasını dalgalandırması na engel olamayan KANUN'un şanlı Türk bayrağının asılmasına engel olduğunu duyunca üzüntüm anlatılmayacak kadar büyük oldu. Ben evimi büyük ve şanlı Türk bayrağımla sardım ve devam edeceğim hafta sonu da içi de.

 • Alper22 Mart 2013

  Adı TÜRKİYE İş bankası ama "Türkiye" kelimesini İş olsun diye koymuşlar. Defalarca mail attım mesaj attım aradım. Hala cevaplanmamış bir de şikayetim var. Ankara Çankaya Turan Güneş bulvarındaki İş bankası şubesine bir türlü 18 mart gibi bir günde indirdiği bayrağı astıramadım. Üstelik ilk mesajlarımdan maillerimden sonra İş bankası kendi bayrağıyla beraber kaldırdı Türk bayrağını daha sonra fotoğrafta görebileceğiniz gibi sıfır kendi logolu bayrağını astı ama inatla Türk bayrağı asmaktan kaçınıyor. Bugün 22 Mart. .

 • Alper21 Mart 2013

  Bize ulaşın dan size gönderdiğim son iki mesaja yanıt bile vermediniz.Bilgi de verilmedi henüz.

 • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön