21 Ekim 2016 #6743353

İş Bankası Bu İhmalkarlığın Sebebi Nedir?

İş Bankası kredi kartımı 2014 senesinde 3 dönem geciktirdim Merkez Bankası'nda ödemesini yaptım, herhangi bir avukata düşmedi idari ve yasal takipte değildi bunu bana İş Bankası söyledi. Bankadan ödememi yaptım kapattım idari takipte olsa zaten avukat aracılığı ile ödeme yapardım. Neyse zaten takibe düşmeden ödedim fakat iki senedir hiçbir şekilde hiçbir bankadan kredi kartı bile alamıyorum, puanım düştü ondan sanıyordum.
V****'ta çalışan bir bankacı vasıtasıyla kontrol ettik dosyamı takipte açık bırakmışlar. Bakiyesi 0,00 ama kapatılmamış takipte açık gözüküyor bana herhangi bir takip olmadığı söylenilmişti. Kartımın kapalı olduğu dönemlerde 8 dönem ve bir 4 dönem daha gecikmem gözüküyor. Nasıl oluyor anlamadım, İş Bankası gerekeni yapmamış ödeme yaptığım halde açık takip olarak göstermeye devam etmiştir. Müşteri hizmetlerini aradım kesinlikle yardımcı olmadılar. BDDK'ya gereken şikayeti yapacağım.

Yeşim 315 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön