18 Nisan 2013 #1750594

İş Bankası Boş Dekonta İmza Attırıyor!

İş Bankası İkitelli Sanayi Şubesindeki hesabımdan para çekmek için sıram geldiğinde gişeden işlemimi yaptırdım. Zaten çok soğuk davranan bayan bana boş dekont uzatarak isim - soy isim yazarak imza atmamı istedi.


Dekontun boş olduğunu söylediğimde; ben yazdıracağım şimdi siz imzalayın dedi. Ben de yaptıklarının yanlış olduğunu yazılı dekonta imza atabileceğimi, tüm bankalarda bu şekilde olduğunu söylediğimde "bizde böyle işinize gelirse" diyerek tersledi.


Mecburen işimi yaptırmak zorunda kaldım. Ancak hem müşteri olarak terslendim, hem de boş dekonta imza atarak risk almak zorunda bırakıldım. İş bankasından cevap bekliyorum; bu genel bir uygulama mıdır, yoksa keyfi midir?

Yeliz 682 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön