06 Nisan 2013

İş Bankası Borcu Yoktur Yazısı İçin Ücret İstiyor!

5 yıl önce kapattığım borca iş bankası borcu yoktur yazısı için 35 tl talep etti. Bana gönderdiği ihbarnamenin noter masrafıymış. 100 tl daha talep edildi bir yıldır genel müdürlük böyle uygulama başlatmış beş yıl önceki kapattığım borcun borcun yoktur kağıdı alamadım artık.

İş Bankası da böyle yaparsa diğerleri ne talep eder bilemiyorum. şikayetçiyim tüketici olarak borcumu ödediğim zaman bana benden böyle bir ücret talep edilseydi ödenebilirdi .Şimdi kendimi saf gibi hissediyorum bir dayatmayla karşı karşıyayım.

Arzu 78 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön