17 Nisan 2013 #1748624

İş Bankası Borcu Yoktur Yazısı Alamadım!

15.04.2013 tarihinde geçmiş dönemle ilgili bir borcum olmadığına dair yazı almak için Bayrampaşa şubesine başvurdum. Baktılar herhangi bir borcunuz gözükmüyor dediler. Pazartesi günü "gün içinde çıkar size iletiriz" dendi ancak o gün çıkmadı. 2. gün yine aradım görüştüm ve genel merkeziniz ile de görüştüm bu defa gün içinde şubeye iletileceğini bildirdiler ancak yine bir sonuç çıkmadı.


Bugün üçüncü gün ve Şubeniz ile görüştüğümde daha farklı bir cevap aldım "Gün içinde gelmesi lazım yada en geç bu hafta gelir". O futuristik reklamlara rağmen böyle basit bir iş için bukadar beklemek çok anlamsız. Bu yüzden halletmem gereken işlerim aksadı ve mağdur kaldım. İvedilikle halletmenizi rica ederim.

Arzu 329 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön