01 Nisan 2013 #1716382

İş Bankası Borcu Yoktur Kağıdına 37 TL İsteniyor!

2 gün evvel Türkiye İş Bankası Maltepe Şubesinden, daha önce üniversitede iken öğrenci kredi kartı olarak kullandığım ve borcunu taksitlendirip hepsini ödediğim kartım ve bağlı olduğu hesap için "BORCU YOKTUR" yazısı istedim.


Benden 37 TL "BORCU YOKTUR" yazısı için genel merkezinde bilgisi ve almış olduğu karara istinaden işlem ücreti istediler.


Şikayetçi oldum. Fakat Bana gönderdikleri mailde bu ücreti ısrarla istemeye devam ediyorlar.


Örneğin aynı belge için Garanti Bankası Pendik Sahil Şubesi benden hiçbir ücret talep etmeden anında belgeyi tarafıma sundu.


Böyle bir işlem ücretini çok haksız, insanların iyi niyetinin su istimal edilmesi olarak görüyorum.

Uğur 43 Okunma

Cevaplar

  • Uğur01 Nisan 2013

    Ben gerekli yerlere basvurdum.Basvurmama ragmen halen kurumsal gozukun diye hikaye anlatiyorsunuz.once konuyu okuyup incelemmenizi sonra cevap yazmanizi oneririm.sonucta foto sizin bana attiginiz son mail...

  • İş Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön