05 Eylül 2013 #1994370

İş Bankası Borcu Yoktur Kağıdı İçin Ücret İstiyor!

İş Bankası'nın borcu yoktur kağıdı için istedikleri ücretler kesinlikle yasal değildir. Borcu yoktur kağıdına ödenen ücretler için hiçbir makbuz veya fatura verilmemektedir. Türkiye'min ileri gelen bankalarından olan Türkiye İş Bankasını bu tutumundan dolayı kınıyorum ve desteklerinizi bekliyorum.

Selim 37 Okunma

Cevaplar

  • Selim20 Aralık 2013

    İlgili banka bana yardım edebilmesi için ilgili kanallar ile benden bilgi istediğini yazmış mesajında fakat bana kimse ulaşmadı ve bilgi istemedi.

  • İş Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön