23 Mart 2013

İş Bankası Borç Taksitlendirme!

İş Bankasından işte üniversiteli kartım geldi. Bankayı aradım ve 600 tl çekeceğimi fakat işyeri pos makinesinde taksit olmadığını ve taksitlendirebilecek miyim diye sordum. Bana sorun olmadığını çektikten 2-3 gün sonra aramamı işlem yapacağımı söylediler.


Hatta emin olmak için sordum kesin yapıyor musunuz diye 6 aya %5.99 oranla taksitlendirme yapacaklarını söylediler. ben de onlara güvenerek alış verişimi yaptım fakat 22.03.2013 tarihli aramamda kartımın işte üniversiteli olduğunu ve taksitlendirmenin imkansız olduğunu söylediler.


Ben öğrenciyim nasıl çıkayım o kadar masrafın içinden bir anda. mazeretleri de temsilci kontrol etmemiş olabilirmiş. sorunumun giderilmesini bekliyorum.

Gökhan 594 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön