23 Mayıs 2013

İş Bankası Borç İtirazına Çözüm Alamıyorum!

Yaklaşık üç aydır yaptığım borç itirazına karşın firmanızın müşteri hizmetlerinden net bir bilgi alamamış olmam sebebi ile İstanbul Dikilitaş şube müdürünüz ve servis yetkilisi A***** Ç***'dan şubeye giderek destek istememe rağmen bana çözüm üretemeyeceklerini, müşteri ilişkileri ile görüşmem gerektiğini ilettiler. Borcum olmamasına rağmen borcuma istinaden tarafımdan tahsilat yapılmaktadır.


Hesabımın incelenmesini ve maximum kartla faizler ile birlikte ne kadarlık bir harcama yaptığım ve kart borcuma istinaden firmanıza ne kadarlık bir ödeme yaptığıma ilişkin bir özet tablo iletmenizi arz ederim.


Not : İşcepte var olan borcum ile benim beyan ettiğim borç birbirini tutmakta.

Volkan 88 Okunma

Cevaplar

 • Volkan18 Haziran 2013

  Merhabalar, 28 Mayıs saat :11.50 de Beni arayıp Iş Bankası ekstremi göndereceğini söyleyen müşteri hizmetleri personeli ekstreleri göndermedi gereğini Rica ediyorum.

 • Volkan01 Haziran 2013

  Merhabalar, 28 Mayıs saat :11.50 de Beni arayıp Iş Bankası ekstremi göndereceğini söyleyen müşteri hizmetleri personeli ekstreleri göndermedi gereğini Rica ediyorum.

 • Volkan31 Mayıs 2013

  is bankasi personeli ekstre gonderecegini soyleyip gondermedi.

 • Volkan28 Mayıs 2013

  11:50'de arayıp 1 buçuk yıllık ekstremi göndereceğini söyleyen arkadaşım ekstre gelmedi???

 • Volkan24 Mayıs 2013

  En k?sa zamanda d

 • İş Bankası Temsilcisi23 Mayıs 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön