16 Ocak
Yorum Yap
#11454760

İş Bankası Blokaj Koyduğu Paramın İadesinin Tamamı Yapılmadı!

İşbankası hesap kartımdan yurt dışı sitesi olan Ebay'dan alışveriş yaptım. Pazartesi günü euro kuru 6.30 ve ben 799 Euro'luk bir alışveriş yaptım. Türk lirası cinsinden 5100 TL civarı hesabımdan çekilmesi gerekirken 5444 küsuratlı bir paraya blokaj konuldu ve üstüne üstlük Ebay bankanızdan para çekilemediği için sipariş oluşturulmuyor dedi ve bugün blokajın kalktığını nedense gece vaki tam 633 liralık bir kesintiyle 4811 TL olarak iade edildiğini fark ettim.


Nasıl bir banka ki benim tam 100 Euro'luk bir paramı üzerine konuyor ve blokaj koyduğu parayı bana aynı şekilde iade etmiyor. Bütün gerekli mercilere başvuracağımı buradan dile getiriyorum.

Emrullah Emrullah 1.194 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Ocak

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları