28 Ocak 2014 #2260207

İş Bankası Bizi Çok Güzel Yönlendiriyor!

10 Kasım 2013 Yılında vefat eden 62 Yaşında olan babama kullandırılan kredide yapılmayan sigorta için ne kadar uğraştıysak bir sonuç alamadık. Diğer bankalar vefattan sonra acımızı paylaştıklarını beyan eden kağıtlarla borçları silmiş olsalar da İş Bankası buna gerek duymadı bile.


Asıl konu bugün bankaya kalan borcu yapılandırıp ödemek istediğimizi söylediğimizde yasal takibe düştükten sonra yapılanır dediler. Yasal takibe düşmesini ve gereksiz faiz ödemek istemediğimizi bildirdiğimizde ise o zaman aynı taksitleri faizi ile ödeyebilirsiniz dediler.


Yani göz göre göre üzerimizden faiz almak ve bizimle uzlaşmak istemeyen banka için diyecek söz bulamıyoruz...

Halit 67 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön