05 Şubat 2014 #2266745

İş Bankası Bireysel Kasa!

2011 yılında kasa açılımı yapıldı bu süre zarfında birçok defa şahsi kasamda işlemlerimi yapıyordum lakin geçen çarşamba günü bankaya gittiğimde kasamın geçmiş dönem borcu olduğunu söyleyerek kasa mı açmayacağımı söylediler.


Kasa kirası ödenmeden kasadan işlem yapamayacaksak nasıl oldu da ben iki sene bankadaki kasam dan işlem yapabildim. Benden o döneme ait fatura istenmektedir. Allah aşkına bir kurum olarak banka dahi 2 senelik evraklama yapmazken ben nasıl 2 senelik evrağın takibini yapayım?
Sizden ricam bu olayım sonuçlanıp bana bilgi verilmesi.

Semra 98 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön